Wynajem auta dostawczego od a do z 2328

Na rynku jest bardzo wiele profesjonalnych wypożyczalni aut dostawczych, dlatego też wybranie najlepszej oferty może być dość trudnym zadaniem. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo na jakie elementy warto zwrócić szczególną uwagę przy wynajmowaniu samochodu.

Stan samochodu

Jak łatwo się domyślić w pierwszej kolejności warto sprawdzić ogólny stan auta dostawczego. Wynajem auta dostawczego Opole wiąże się oczywiście z koniecznością podpisania protokołu stanu danego auta. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale szczególną uwagę należy zwrócić nawet na czystość auta. Gdy oddamy mocno zabrudzony wóz, to niestety możemy dostać kaucję mniejszą nawet o 20%.

Kaucja za wynajem

Większość wypożyczalni dostępnych na rynku jako formę zabezpieczenia stosuje kaucję. W zależności od marki auta dostawczego może ona wynosić od 500 zł do nawet 2000 zł. Warto wspomnieć o tym, że nie zawsze istnieje możliwość wpłacenia kaucji kartą kredytową, dlatego też warto mieć przy sobie gotówkę.

Limit kilometrów

Na samym końcu warto wspomnieć o tym, że praktycznie każda wypożyczalnia aut dostawczych stosuje dobowy limit kilometrów. Można znaleźć kilka renomowanych wypożyczalni, które oferują swoim klientom opcję „bez limitu”, ale w tym konkretnym przypadku trzeba nieco dopłacić. Jeżeli musimy pokonać dłuższy dystans, to warto zwrócić uwagę właśnie na ten element.

Poprzedni artykułNastepny artykuł